Доставка

Для Вашої зручності є декілька способів отримання покупки:

Самовивіз інтернет замовлень

Ви можете безкоштовно отримати своє інтернет замовлення в одному з наших шоурумів в місті Рівне, після узгодження з оператором, за умови наявності достатньої кількості товару на складі. Про готовність інтернет замовлення до видачі, Вас буде сповіщено за допомогою дзвінка від нашого менеджера.

❗ Замовлення до 5 упаковок (ламінату, вінілової підлоги, паркетної дошки і т.д.) - тільки самовивіз з наших роздрібних магазинів, при наявості актуальних залишків.

Самовивіз інтернет замовлень з відділень «Нова пошта» та «Інтайм»

Перевізниками відправляємо замовлення тільки від 5 упаковок (ламінату, вінілової підлоги, паркетної дошки і т.д.).

Ви можете отримати своє інтернет замовлення в одному з відділень транспортних компаній «Нова пошта» або «Інтайм». Графіки роботи відділень і адреси Ви знайдете на сайтах novaposhta.ua та intime.check-track.com. 

Вартість доставки інтернет замовлення залежить від ваги, габаритних розмірів товару й обраної транспортної компанії. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши інтернет замовлення та вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Точний розрахунок вартості доставки здійснюється безпосередньо представниками транспорної компанії. 

Доставка замовлення підлогового покриття розміром до 70 м² здійснюється за рахунок покупця, понад 70 м² - доставка 1 грн. 

Час доставки займає від 1 до 3 робочих днів з моменту відвантаження товару на склад. 

Адресна доставка інтернет замовлень по Україні

Вартість доставки інтернет замовлення залежить від ваги та габаритних розмірів товару. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши інтернет замовлення та вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Точний розрахунок вартості доставки здійснюється безпосередньо представниками транспорної компанії.

Розвантаження товару на місці доставки під борт автомобіля до 300 кг. входить у вартість інтернет замовлення. Якщо фізична вага однієї одиниці товару не перевищує 100 кг. Якщо проїзд до місця розвантаження ускладнений, доставка буде здійснена максимально близько до місця запланованого вивантаження без порушення ПДР і ймовірності пошкодження автомобіля. Необхідно врахувати, що підйом на поверх водієм не передбачений. 

Адресна доставка інтернет замовлень по Рівному (+10 км)

При оформленні доставки інтернет замовлення по місту Рівне (+10 км) товар може бути доставлений у цей самий день, при наявності товару в достатній кількості на складі. В разі відсутності товару на складі, доставка здійснюється від 1 до 3 робочих днів з моменту відвантаження товару на склад. 
Вартість доставки товару в межах міста Рівне (+10 км) - 1 грн. 
В разі, якщо пункт доставки знаходиться за межами міста Рівне (понад 10 км), вартість доставки залежить від об'ємів і ваги замовленого товару і становить від 600 гривень. 
Необхідно врахувати, що підйом на поверх замовленого товару водієм не передбачений.

Шановні покупці! Просимо звернути особливу увагу на прийом товару від нашого кур'єра, транспортної компанії або при самовивозі. Уважно оглядайте і перераховуйте товар при отриманні. 
Інтернет магазин LAMINAT CENTR не несе відповідальність за комплектність товару після його отримання. Винятком на повернення або обмін товару є тільки заводський брак, який неможливо визначити при отриманні. 

Оплата

Оплата готівкою (в магазині)

Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек. 

Оплата картками Visa і MasterCard (в магазині)

Оплата може бути здійснена картками Visa і MasterCard будь-якого банку при отримані товару в нашому магазині.

Оплата на карту або розрахунковий рахунок Приватбанк

Оплата товару здійснюється за допомогою перерахування грошових коштів на карту або розрахунковий рахунок Приватбанк. В даному випадку є два варіанта оплати: 
- передоплата на карту в розмірі 20% від суми замовлення, решта суми при отриманні; 
- 100% оплата за товар. 

Онлайн оплата за допомогою інтернет-банку Privat24 

Оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Приват24». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів.