Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб - Нд: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Плінтус

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Плінтус - декоративно-захисна панель, що забезпечує естетичний перехід від підлоги до стіни. Крім декоративної, він виконує і інші, не менш важливі, функції:

  • При монтувані ламінату, паркетної дошки, вінілової підлоги він притискає і утримує підлогове покриття, закриває зазор, залишений для розширення, захищає його від попадання вологи, дрібного сміття.

  • Плінтус з кабель-каналом дозволяє акуратно заховати кабелі від інтернету і телебачення.

Також дизайнери використовують плінтус для зонування приміщення, візуального збільшення або зменшення висоти стін.

Якими бувають плінтуса?

Асортимент плінтусів на підлогу дуже великий: вони діляться на види за матеріалом виготовлення, призначенням, способом монтажу та іншими критеріями.

За матеріалами для виготовлення плінтуса ділять на:

  • Дерев'яний. Плінтус з дерева сміливо можна вважати прабатьком всіх сучасних плінтусних виробів, адже саме з цього матеріалу його виготовляють на протязі вже декількох століть. Зараз натуральне дерево не втрачає актуальності: воно виглядає вишукано, витончено, а завдяки безлічі варіантів обробки і декорування, дерев'яні плінтуси служать дуже довго.

  • Шпонирований. Шпон - тонкий зріз з дорогої деревини (дуб, бук, ясен), приклеєний на панелі з більш бюджетного дерева (сосна, ялина) або МДФ. Головні переваги таких плінтусів: доступна ціна і привабливий зовнішній вигляд.

  • Алюмінієвий плінтус і вироби з інших металів відрізняються широким спектром застосування: від нежитлових і комерційних приміщень до квартир і будинків. Металевий плінтус стійкий до впливу вологи, безліч варіантів обробки (від фарбування в будь-який колір порошковою емаллю до нанесення плівки з текстурою дерева, каменю) дозволяє підібрати його під будь-який інтер'єр.

  • Плінтус МДФ з покриттями (ламінований, під фарбування, ПВХ-покриття) має безліч переваг: доступна ціна, гарний зовнішній вигляд, стійкість до вологи, ультрафіолету, механічного впливу.

  • Пластиковий - самий бюджетний варіант плінтуса. Крім ціни до його переваг відносяться стійкість до вологи і наявність кабель-каналів в більшості моделей. Але він має і велику кількість недоліків: низька міцність, короткий термін експлуатації і зовнішній вигляд, відповідний ціні.

  • Поліуретановий плінтус більш стійкий до механічних впливів, ніж пластиковий, гнучкість напівтвердих виробів дозволяє використовувати його для декорування округлих поверхонь.

  • Дюрополімерний плінтус має велику щільність, ніж поліуретановий, тому він і більш стійкий до пошкоджень, не має поперечної лінійної усадки.

  • Керамічний застосовують у ванних кімнатах і на кухні. Такий плінтус відмінно поєднується з плиткою, стійкий до вологи, впливу агресивних миючих засобів, досить міцний, але може тріснути від сильного удару.

Для кріплення підлогового плінтуса використовують такі матеріали:

  • Клей - легкий і зручний варіант монтажу плінтуса з МДФ, дерева, поліуретану.

  • Клейка стрічка - простий спосіб монтажу, але підходить далеко не для всіх видів плінтусних виробів, в деяких самоклеящаяся смуга нанесена з заводу.

  • Дюбель-цвяхи і саморізи - надійний вид кріплення, але вимагає свердління стіни, якщо саморіз сильно затягнути - плінтус може лопнути або деформуватися.

  • Кляймери - металеві кріплення для пластикового плінтуса.

Також плінтуса відрізняються по товщині, висоті, формату (галтелі, прямі планки, профільовані).

Як вибрати плінтус?

Плінтус встановлюють на завершальній стадії ремонту, коли покриття на підлогу вже змонтоване, але вибирати його необхідно ще до початку ремонтних робіт - на етапі створення дизайн-проекту, спираючись на наступні чинники:

  1. Стиль приміщення: фігурний різьблений плінтус з МДФ відмінно підійде для класичного стилю, прямі планки - для скандинавського, алюмінієвий - для стилю лофт.

  2. Колір: найбільш поширений варіант: вибір кольору плінтуса під підлогове покриття, але так робити зовсім необов'язково. Можна купити плінтус в тон фарби на стінах, під колір міжкімнатних дверей або вибрати контрастний відтінок - все залежить від оформлення кімнати і вашої фантазії.

  3. Матеріал вибираємо, відштовхуючись від бюджету, стилю оформлення, виду приміщення, оптимального способу кріплення, особливостей виробу.

  4. Висота залежить від площі кімнати і висоти стелі: так для просторого приміщення зі стелею більше 3м не рекомендують вузький плінтус, а для висоти стелі 2,5 м в невеликій кімнаті варто віддати перевагу плінтусу 5-7 см (колір в тон стін або на 2 -3 тони світліше підлоги).

  5. Товщина багато в чому залежить від типу підлогового покриття. Наприклад, вибираючи плінтус під ламінат, варто враховувати необхідність закриття стиків.

  6. У разі облаштування звукоізоляції і теплоізоляції, під плінтус необхідно встановити пружні прокладки, а стіни «відокремити» від підлоги: плінтус кріпиться до стіни - прокладки встановлюються на підлозі, плінтус монтується на підлогу - прокладки кріпляться на стіну.

Якщо у вас виникли питання з приводу підбору плінтуса, рекомендуємо звернутися до менеджерів нашого інтернет-магазину LAMINAT CENTR або відвідати магазини-шоуруми в місті Рівне. У нас представлена ​​найбільша колекція підлогових покриттів і плінтусів від кращих виробників Luxprofile, Quick Step, SUPER PROFIL. Ви можете купити підходящу модель плінтуса в магазині або замовити з каталогу з доставкою в будь-яке місто України.

Частые вопросы:
 
👉 Які бувають плінтуси на підлогу ❓

Плінтуса є різні по висоті (від 6 до 26 мм), по функціональності (декоративні, з кабель-каналом і т.д.), за матеріалом (дерев'яні, шпоновані, МДФ з покриттям, пластикові, алюмінієві, поліуретанові, дюрополімерні, керамічні) , за способом кріплення (на клей, клейку стрічку, дюбель-цвяхи і саморізи, кляймери), за форматом (прямі планки, профільовані, галтелі). Вибір залежить від бажаного естетичного ефекту, виду підлогового покриття, необхідного функціоналу.

 

👉 Скільки коштує плінтус на підлогу ❓

Ціна плінтуса на підлогу залежить від матеріалу, розміру, способу кріплення:
- Пластиковий плінтус - від 47 грн / шт (довжина 2500 мм);
- МДФ-плінтус - від 79 грн / м.п.

 

👉 Білий плінтус скільки коштує ❓

Білий плінтус - універсальний варіант під будь-який стиль інтер'єру. Купити його в нашому інтернет-магазині можна:
- Від 47 грн / шт - пластиковий;
- Від 79 грн / м.п. - з МДФ (під фарбування);

Вгору