Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб - Нд: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Ламінат під теплу підлогу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ламінат для теплої підлоги – це вид підлогового покриття, яке успішно використовують із низькотемпературною системою опалення тепла підлога у приватних будинках і квартирах. Зважаючи на те, що є кілька видів таких опалювальних систем та низка важливих експлуатаційних характеристик покриття, потрібно врахувати багато нюансів під час виробу ламінату, щоб він довго служив і виконував свої функції.

Технічні характеристики ламінату для теплої підлоги

Ламінат, який можна укладати поверх теплої підлоги, з’явився на ринку підлогових покриттів не так давно, але вже зараз відомі виробники пропонують такі товари різного класу, з великим асортиментом дизайнів та видів. Для того, щоб ламінатне покриття виконувало покладені на нього функції, воно має відповідати таким критеріям:

  • Стійкість до високих температур (хоча температура нагрівання теплої підлоги і коливається в межах 25-30 градусів, не кожен ламінат витримає такі умови експлуатації).

  • Мінімальний вміст формальдегідів (клас емісії): під час нагрівання ця речовина випаровується і за великої концентрації може зашкодити здоров’ю людини.

  • Висока теплопровідність - здатність передавати тепло від системи опалення.

  • Товщина дошки в межах 8-12 мм: якщо цей показник більший, тепло гірше надходитиме в приміщення.

  • Замковий спосіб укладки, який передбачає можливість демонтажу без пошкоджень.

Кожен з цих критеріїв впливає не тільки на довговічність підлогового покриття, а й на функціонування опалювальної системи.

Як обрати ламінат для теплої підлоги?

Найкращий варіант – добір ламінатного покриття спеціалістами, але і звичайний покупець справиться із завданням, якщо перевірить такі характеристики:

  1. Маркування. Виробники на упаковці до товару позначають, що він може використовуватися з низькотемпературною системою обігріву підлоги та вказують допустиму температуру нагрівання. Зазвичай, в описі товару в інтернет-магазині ця інформація теж є.

  2. Вид теплої підлоги.  Один ламінат призначений для водяної системи, інший для електричної.

  3. Теплоізоляція. Оптимальний показник 0,15м²К/Вт. При цьому показник теплоізоляції ламінатної дошки додається до показника підкладки і їх ума не повинна перевищувати вказане значення.

  4. Клас емісії: найкращий варіант Е0 – екологічно чистий і безпечний матеріал, але відрізняється високою ціною. Е1 – має мінімальний вміст формальдегідів і не зашкодить людині.

Купити якісний ламінат для теплої підлоги ви можете на нашому сайті з доставкою по Україні або в магазинах у місті Рівне. Менеджери радо допоможуть вам дібрати потрібний товар.

Частые вопросы:

 

👉 Чи можна покласти ламінат на теплу водяну підлогу ❓

Ламінат і система обігріву «тепла підлога» водяного типу сумісні, але є кілька правил її облаштування: - При покупці ламінату потрібно вибирати моделі, призначені для підлог з підігрівом (ця інформація вказана в описі, на упаковці є маркування). - Використовуючи водяна тепла підлога, важливо дотримуватися допустиму температуру нагрівання теплоносія: вона вказана для кожної моделі ламінату (зазвичай 27-29 ° С).

 

👉 Який ламінат кладуть на теплу підлогу ❓

Для укладання на теплу підлогу використовують ламінат, в описі якого вказана сумісність з покриттям підігрівом і максимальна температура нагріву (27-29 ° С). Також важливо правильно підібрати підкладку, яка захистить ламінат від перегріву і забезпечить оптимальну тепловіддачу.

 

👉 Чи можна зробити водяну теплу підлогу під ламінат ❓

Ламінат можна укладати на стяжку над трубами водяної теплої підлоги, але варто віддавати перевагу моделям ламінатного покриття, призначеним для це цілі. На упаковці ламінату повинна бути присутнім відповідне маркування, ця ж інформація вказана в описі, як і допустима температура нагріву підлогового покриття.

 

👉 Чи можна електричну теплу підлогу покласти під ламінат ❓

Електричний обігрів підлоги (мати, кабель, ІК-плівка) можна укладати під ламінат з відповідним маркуванням (температура нагріву 27-29 ° С). Також важливо укомплектувати підлоговий підігрів якісним терморегулятором, який дозволить чітко дотримуватися температурного режиму і уникнути перегріву підлогового покриття.

Популярні запити

Водостійкий ламінат   |   Ламінат 9.5 мм   |   Ламінат 10 мм   |   Ламінат 12 мм   |   Ламінат Клас 31   |   Ламінат Клас 32   |   Ламінат Клас 33   |   Ламінат VILLEROY & BOCH   |   Ламінат Гомельдрев   |   Ламінат Moderna   |   Ламінат 5 мм   |   Ламінат 6 мм

Вгору